DETAL

DETAL

 • apaszka SZ-GAL-013 Wśród produktów ochronnych po tracheostomii lub laryngektomii, pojawiła się potrzeba zadbania nie tylko o estetykę i samopoczucie osób po zabiegu, ale głównie o bezpieczeństwo i zdrowie. To właśnie apaszki osłonowe stały się produktem, specjalnie stworzonym w celu ochrony stomii (otworu) przed zanieczyszczeniem mechanicznym takim jak m.in. Kurz, brud czy owady latające. Oferujemy Państwu apaszki ochronne wykonane z tkanin i dzianin przepuszczających powietrze, dodatkowo zaopatrzone w specjalną siateczkę filtrującą, która oddziela apaszkę od otworu w szyi lub rurki. Podczas kaszlu wydzielina osadza się na siateczce skąd łatwo ją usunąć papierem lub chusteczką higieniczną. Opaska mocująca przy szyi zapinana jest na przylepiec – rzep, a całość regulowana odpowiednim regulatorem długości. Apaszki służą do ochrony zdrowia, bezpieczeństwa oraz polepszenia estetyki wyglądu , do noszenia stosownie do ubioru oraz warunków pogodowych. Apaszka osłonowa spełnia rolę filtra wdychanego powietrza, ochrania płuca i oskrzela przed ciałami lotnymi np. pył, kurz itp. a w okresie letnim przed owadami stanowiącymi nawet zagrożenie dla życia osoby po laryngektomii i tracheostomii (np. komary, pszczoły, osy, meszki itp. ). Podczas kaszlu wydzielina zawsze osadza się na siateczce apaszki . Apaszka osłonowa idealnie spełnia tę rolę maskując defekt w wyglądzie oraz poprawiając samopoczucie każdego dnia. Twoja niepełnosprawność nie musi być widoczna dla otoczenia.
 • Osłona - Filtr wodoodporny pod prysznic - WIELOCZĘŚCIOWA OSŁONA POD PRYSZNIC - przeznaczona dla osób po zabiegu laryngektomii, ułatwiająca aktywności w pobliżu wody. Dedykowana do użycia pod prysznicem. Konstrukcja umożliwia bezpieczne wykonywanie czynności pielęgnacyjne bez ryzyka przedostania się wody do stomy. Filtr umożliwia codzienną higienę i umycie głowy bez niebezpieczeństwa przedostania się wody do przewodu oddechowego. Nasz produkt jest wyrobem medycznym. Wykonany został z materiału bezpiecznego dla skóry. Ma stawkę VAT obniżona 8%. Posiada certyfikat CE.
 • DWUCZĘŚCIOWA OSŁONA PO TRACHEOTOMII, LARYNGEKTOMII

  - Filtr z wymiennym kompresem z włókniny -

    Osłona przeznaczona dla osób po zabiegu tracheotomii lub laryngektomii, ułatwiająca codzienne życie. Dwuczęściowa konstrukcja dla łatwej współpracy z naszymi szytymi ręcznie osłonami w formie apaszki. Prezentowana tu osłona nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie, należy połączyć ją z "apaszką", która w ilości 1 szt jest dołączana do każdej osłony. Kolor apaszki prosimy wpisać w uwagach zamówienia. Dostępne kolory: biały, granatowy, czarny. Nasz produkt jest wyrobem medycznym. Wykonany został z materiału bezpiecznego dla skóry.Ma stawkę VAT obniżona 8%. Posiada certyfikat CE.
 • Osłona - Filtr z tworzywa z możliwością jego mycia dla osób po zabiegu tracheotomii, laryngektomii. WIELOCZĘŚCIOWA OSŁONA PO TRACHEOTOMII LUB LARYNGEKTOMII. Osłona filtrującą przeznaczona dla osób po zabiegu, ułatwiająca codzienne życie. Wieloczęściowa konstrukcja ułatwia codzienne mycie i konserwację produktu.
 • Medical DDR+ Virus Stop Płyn biobójczy do dezynfekcji rąk bez konieczności spłukiwania - 500 ml Płyn do dezynfekcji rąk bez konieczności spłukiwania. Produkt biobójczy. Identyfikator produktu: Polana DDR+ Płyn o działaniu bakteriobójczym Pojemność: 500 ml Wskazania: Medical DDR+ Virus Stop Płyn do dezynfekcji rąk bez konieczności spłukiwania, przeznaczony w sytuacjach i miejscach wymagających zwiększonych środków ostrożności w zakresie higieny. Produkt biobójczy. Właściwości: Medical DDR+ to płyn biobójczy stanowiący połączenie izopropanolu, etanolu i 2-fenoksyetanolu, natychmiast dezynfekuje skórę dłoni bez użycia dodatkowych substancji myjących. Środek nie wymaga spłukiwania. UWAGA!: Przed zastosowaniem należy zapoznać się kartą charakterystyki produktu w celu zapoznania się ze środkami ostrożności i informacjami toksykologicznymi. Informacje zawarte w karcie są zgodne z aktualnym stanem wiedzy i doświadczeniem. Należy traktować je wyłącznie jako pomoc dla bezpiecznego stosowania preparatu. Ulotka do pobrania - tutaj Skład: Substancje aktywne produktu stanowią:
  • Propan-2-ol (izopropanol) (36%),
  • Etanol (28%),
  • 2-fenoksyetanol (0,5%).
  Stosowanie: Dozę płynu rozprowadzić na skórze dłoni. Ważne informacje: Uwaga - środek silnie drażniący, zawiera niebezpieczne składniki. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa szkodliwie po połknięciu. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Opakowanie: 500 ml